Флеш-моб «Волю дельфінам України!»

Posted: 28.04.2013 in дельфінарій
Позначки:,

В суботу 27 квітня, о 12:00 біля будинку Київміськдержадміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбувся Флеш-моб «Волю дельфінамУкраїни!».

Природоохоронці разом з представниками організації із захисту китів та дельфінів Protection Whales зі Швейцарії та Німеччини протестували проти імпорту дельфінів в Україну та їх використання в дельфінаріях, адже Україна стала імпортером дельфінів зі славнозвісної бухти Таїджі в Японії, де щороку на м’ясо вбивають тисячі дельфінів, перед цим найкращих виловлюють для дельфінаріїв й продають по всьому світу. Також Україна імпортує белух з Росії цього року – 5-х – трьох завезли в дельфінарій Севастополя в Артбухті, 2 х – в дельфінарій в Євпаторії. 
Виступали за заборону продажу українських дельфінів за кордон та закриття дельфінаріїв. Українські підприємці продають та вивозять на гастролі дельфінів в Туреччину, Єгипет, Вірменію та інші країни, не дивлячись на те, що дельфіни занесені до Червоної книги, їх заборонено використовувати в комерційних цілях, діє мораторій на їх вилов навіть в наукових цілях, однак щороку відкриваються нові дельфінарії.
На відміну від шоу у дельфінаріях флеш-моб був абсолютно легальним та етичним, природоохоронці розгорнули плакати та 20 метровий банер «Ми вимагаємо заборонити імпорт дельфінів і китів до України», роздавали листівки. Напередодні цієї акції вони передали своє звернення по цих питаннях до Міністерства екології та природних ресурсів України.
Утримання дельфінів в дельфінаріях є жорстоким поводженням з тваринами, людина не може створити для дельфінів умов, що відповідають їх природним потребам. Відмовитися від походу в дельфінарій – крок до їх закриття. Дім дельфінів – море, де вони живуть сім’ями й мають найдорожче – свободу.

Фото з акції можна переглянути тут

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s