ЖИТТЯ ССАВЦІВ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕЛЬФІНАРІЯ “НЕМО” ПІД ЗАГРОЗОЮ

Posted: 13.09.2012 in дельфінарій

У бердянському дельфінарії «Немо» (Україна, Запорізька обл., м.Бердянськ, вул.Макарова), який належить ТОВ «Нерум» (Україна, м.Одеса, вул. Канатна,11/6), перебувають три особини чорнорморського дельфіна Афаліна (TTursiops truncatus) та одна особина тихоокеанського пляшконосого Афаліна.

Афаліни – найбільш популярні дельфіни в усьому світі, та занесені до Червоної книги України. Перш за все, цей вид дельфінів став популярним завдяки культовому телевезійному шоу 1960-х років «Фліппер». Загалом, у світі в неволі міститься 800 Афалін, серед яких лише у США, Канаді та на Багамських островах знаходяться 700 Афалін. Усі дельфіни знаходяться під захистом СІТЕС – Конвенції з міжнародної торгівлі вимираючими видами дикої флори та фауни (CITIES – Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora).

До перевірки дельфінарія було представлено АКТ народження морського ссавця від 16.06.2011 року. Законність набуття даної тварини підтверджено Контрактом № 1 від 05.01.2010 року про куплю – продажу, експортним дозволом (№ T-AG-10-100034(W) від 31.05.2010 компанія Дельфін Бейс Корпорейшн), Митною декларацією № 1759, та ветеринарним дозволом Ш-29 №002068.

Інспектори Державної Азовської морської екологічної інспекції виявили серйозні природоохоронні порушення. Відділом інструментально – лабораторного контролю Державної Азовської морської екологічної інспекції взято проби води з басейну, в результаті чого, встановлено значне перевищення ГДК (гранично – допустимої кількості) ортофосфатів, які заподіюють шкоду дельфінам.

На сьогоднішній день Державною Азовською морською екологічною інспекцією були складені адміністративні матеріали та відправлені на розгляд до суду.

Ймовірно, причиною знаходження такої кількості ортофосфатів у воді – є використання хімічних миючих засобів для пом’якшення води у басейні.

http://azovseaeco.com.ua/news/1/2012-09-12-380

Коментарі
  1. Владимир коментує:

    Сайт очень правильный и своевременный, только пожалуйста сделайте его на русском языке

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s