Другий поспіль дельфінарій «НЕМО» виявився самовільним будівництвом

Posted: 10.03.2010 in дельфінарій
Позначки:

Як повідомила Національному екологічному центру України інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області (лист від 23 лютого 2010 року № 7/3-07-0575), інспекція не видавала дозволу на проведення будівельних робіт по вулиці Стадіонній, 1 у Ворошилівському районі м. Донецька. Нагадаємо, що, не дивлячись на відсутність дозволу на проведення будівельних робіт, тут, у Центральному парку культури і відпочинку ім. О.С. Щербакова, знаходиться Донецький міський дельфінарій “НЕМО”. Тимчасова споруда котрого, до речі, в експлуатацію представниками тієї ж державної інспекції не приймалась.

Воно й не дивно, адже за затвердженим міською адміністрацією Генеральним планом м. Донецька до 2031 року ніяке будівництво в парку ім. О.С. Щербакова не передбачається.

Наголосимо також на тому, що споруда, яка не прийнята інспекцією архітектурно-будівельного контролю, може бути небезпечною для життя і здоров’я людей, адже її надійність ніким не перевірена і не затверджена.

Нагадаємо, що донецький дельфінарій небезпечний ще й з точки зору пожежної безпеки, адже дозвіл на його експлуатацію не видавався також і Головним управлінням Міністерства надзвичайних ситуацій в Донецькій області. http://h.ua/story/247201/

Національний екологічний центр України
www.necu.org.ua

Василюк Олексій
vasyliuk@gmail.com
097 1000 473

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s