Інспекція архбудконтролю у Донецькій області про порушення законодавства при будівництві дельфінарію «Немо»

Posted: 09.03.2010 in дельфінарій
Позначки:

Заступнику голови

Національного екологічного центру України

Василюку О.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області на Ваше звернення від 05.01.2010 р. № 125-1/4051-30, яке було направлено до прокуратури м. Донецька про необхідність проведення перевірки додержання вимог діючого законодавства при спорудженні та експлуатації дельфінарію «НЕМО» по вул. Стадіонна, 1-Д у Ворошиловському р-ні м. Донецька повідомляє наступне.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області дозвіл на виконання будівельних робіт на даному об’єкті не надавався. Об’єкт в експлуатацію не приймався.

Пунктом 4 частини 1 статті 6 Закону України від 05.04.2007р. № 877-V «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» передбачено, що звернення фізичних та юридичних осіб про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства є підставами для здійснення позапланових заходів. Позаплановий захід у цьому разі здійснюється тільки за наявності згоди центрального органу виконавчої влади на його проведення.

Враховуючи те, що вказана ситуація вимагає проведення позапланової перевірки дотримання діючого законодавства в сфері архітектури та містобудування, на адресу Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка діє у складі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, було направлено відповідний запит про погодження проведення зазначеного позапланового заходу.

Після надходження погодження з центрального органу виконавчої влади на його проведення, Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області в межах компетенції провадитимуться відповідні заходи щодо перевірки дотримання діючого законодавства в сфері містобудування на вказаному об’єкті і, у разі виявлення правопорушень, щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Заступник начальника І. Є. Міхєєв

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s