Держекоінспекція в Донецькій області щодо порушень чинного законодавства в дельфінарії «Немо»

Posted: 05.03.2010 in дельфінарій

Національний екологічнийо центр України

Заступнику голови

Василюку О.

На виконання доручення Прокуратури м. Донецька від 25.01.2010 р. №10 вх. щодо порушень чинного законодавства при функціонуванні дельфінарію «Немо» повідомляємо, що Держекоінспекцією в Донецькій області 17.12.2009 проведено перевірку Донецького дельфінарію ТОВ «Нерум» (в межах компетенції інспекції).

В ході перевірки встановлено, що у ТОВ «Нерум» на час перевірки були відсутні: Дозвіл на утримання диких тварин у неволі, який видається центральним органом виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища (ст. 8 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»); Дозвіл спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища, що підтверджує законність надання об’єктів Червоної книги України у приватну власність, розведення у штучних умовах від законно набутих у приватну власність тварин (ст. 31 Закону України «Про тваринний світ», ст. 7 Закону України «Про Червону книгу України»).

Будівництво Донецького дельфінарію проведено без погодження з територіальним органом Мінприроди України, що є недотриманням ст. 42 Закону України «Про тваринний світ». Матеріали ОВНС та державної екологічної експертизи на споруду Донецького дельфінарію на час перевірки не надані.

За результатами перевірки ТОВ «Нерум» було видано припис №06-4974 від 21.12.2009 р. про усунення виявлених порушень.

За терміном закінчення припису, Держекоінспекцією в Донецькій області буде проведено перевірку його виконання в частині усунення порушень, які були виявлені.

З повагою,
заступник начальника інспекції

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s