Перший заступник головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища про порушення у Донецькому дельфінарії “Немо”

Posted: 22.01.2010 in дельфін, дельфінарій

Голові Національного

екологічного центру України

Державна екологічна Інспекція, в межах компетенції, розглянула звернення Національного екологічного центру України від 07.12.2009 щодо порушення вимог природоохоронного законодавства під час утримання та використання морських ссавців — китоподібних, в тому числі і тих, що занесені до Червоної книги України в дельфінарію «НЕМО», що розташований в парку культури і відпочинку ім. Щербакова міста Донецька і, повідомляє.

На виконання доручення Генеральної прокуратури України від 09.11.09 спеціалістами Державної екологічної інспекції у Донецькій області (далі Інспекція) 17 грудня 2009 року здійснено позапланову перевірку ТОВ «Нерум», який є власником дельфінарію «НЕМО».

Перевіркою встановлено, що будівництво дельфінарію здійснено без погодження з територіальним органом Мінприроди, що є порушенням вимог статті 42 Закону України «Про” тваринний світ». На час перевірки не представлений висновок державної екологічної експертизи, щодо проекту будівництва вищевказаного дельфінарію.

Крім того, у ТОВ «Нерум» відсутній дозвіл на утримання диких тварин у неволі, та дозвільні документи, що підтверджують законність надання морських ссавців китоподібних, які занесені до Червоної книги України у приватну власність та розведення їх у неволі, що є порушення вимог законодавства України з питань охорони навколишнього природного середовища.

За результатами перевірки керівництву ТОВ «Нерум» Інспекцією видано припис від 21.12.09 № 06-4974 щодо усунення виявлених порушень.

М. Костров

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s